www.uggoutlet.pl
Str. główna Polityka prywatności

Polityka prywatności


Zebranie Informacji

    Gdy użytkownik odwiedza naszą stronę internetową, możesz wysłać do nas informacje, dane osobowe, które świadomie decydują się ujawnić, że gromadzone w sposób w sposób zagregowany, jak i innych użytkowników na naszej stronie internetowej szuka personalizacji strony i zebrać informacje na temat użycia.

Dostarczenie Informacji

    Ponadto, aby zapewnić powyższą informację do naszych partnerów, jeśli w dalszym ciągu odpowiadają z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, możemy uzyskać treść wiadomości e-mail z adresu e-mail i nasze odpowiedzi. Oferujemy takie same zabezpieczenia dla tych łączności elektronicznej, które zatrudniają w warunkach utrzymywania informacji przez mail lub telefonicznie.

Wykorzystanie Informacji

    Ogólnie rzecz biorąc, używamy danych osobowych dla celów zarządzania naszą działalność, zapewniając obsługę klientów i dostarczanie produktów i usług dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Od czasu do czasu możemy również wykorzystać zebrane informacje do was myślimy o ważnych zmianach na naszej stronie, nowych usług i ofert specjalnych chcesz poinformować cenne. Użyłeś ofert produktów i usług, aby wysłać list są projektowane i konstruowane zgodnie z naszymi tradycyjnymi standardów korporacyjnych do zarządzania bezpieczeństwo i poufność danych osobowych klientów w celu ochrony.

Informacje Dotyczące Bezpieczeństwa

    Podczas wysyłania poufnych informacji osobistych, takich jak numery kart kredytowych na naszej stronie dla nas bezpieczne oprogramowanie serwera, który nabyliśmy szyfruje wszystkie informacje wejściowe przed wysłaniem do nas. Informacje są szyfrowane na drodze i dekodowane po osiągnięciu naszą stronę internetową. Inne e-mail, który nie może być pewny, aby wysłać nam chyba możemy poinformować, że środki bezpieczeństwa na miejscu przed złożeniem swojej informacji.

    Wykorzystujemy oprogramowanie/szyfrowanie w celu ochrony poufności danych osobowych, które chroni przed nieupoważnionym dostępem lub ujawnieniem i przypadkową utratą, zmianą lub zniszczeniem. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.